UWAGA

SZANOWNI PAŃSTWO

ZGODNIE Z ZARZĄDZENIEM NR 2/2014

DYREKTORA WAWERSKIEGO CENTRUM KULTURY

PANI BARBARY KARNIEWSKIEJ

W DNIU 19 WRZEŚNIA 2014 R. (TJ. PIĄTEK) WSZYSTKIE FILIE

WAWERSKIEGO CENTRUM KULTURY BĘDĄ ZAMKNIĘTE.

UWAGA OPŁATY ZA ZAJĘCIA

Opłaty za zajęcia należy dokonywać do 10- tego każdego miesiąca w kasie lub przelewem na konto bankowe. czytaj więcej »

Piknik rodzinny “Razem bezpieczniej w Wawrze”

www1 Zapraszamy na nasze stoisko podczas rodzinnego pikniku “Razem bezpieczniej w Wawrze”, który odbędzie się 14 września w godz. 11.00 do 16.00 w na terenie Centrum Sportowo-Rekreacyjnego “Nadwiśle” przy ul. Trakt Lubelski 67. Wśród atrakcji znajdą się plener malarski i warsztaty artystyczne. Piknik będzie połączony z biegiem “Wawerska Piątka” na trasie niedawno otwartej drogi łączącej ul. Panny Wodnej i Skalnicową. czytaj więcej »

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Pocztówka z wakacji”

front-regulaminuZapraszamy do udziału w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym “Pocztówka z wakacji”. Słowo “wakacje” u każdego wywołuje uśmiech na ustach. czytaj więcej »

Trele morele cykliczne spotkania z książką

plakat-wrzesien-wwwZapraszamy na spotkanie z książką dzieci w wieku 2,5- 5 lat. W piątek 26 września, o godzinie 10:30 poznamy Alberta bohatera książki Gunilla Bergstroma. czytaj więcej »

“Piąty Dzień”- z Brassensem koncert

szablon-wwwKoncert zespołu “Piąty Dzień” odbędzie się 26 września, o godzinie 20:30.

Bezpłatne wejściówki będą do odbioru w dniach 22-25 września w godzinach 8:00-20:00. Zapraszamy. czytaj więcej »

Lato niezwykłych przygód w Zastowie

21www1Lipiec był niezwykłym miesiącem w Wawerskim Centrum Kultury Filia Zastów. Najmłodsi przeżyli wiele przygód. czytaj więcej »

Już wakacje…

www1Koniec czerwca upłynął w Klubie Kultury „Zastów” pod znakiem pożegnań z instruktorami prowadzącymi zajęcia. czytaj więcej »

Klub Kultury „Zastów” na Warszawskim Festiwalu Edukacji Kulturalnej

wwwNie mogło zabraknąć Klubu Kultury „Zastów” na Warszawskim Festiwalu Edukacji Kulturalnej, który odbył się 14 czerwca w malowniczej okolicy warszawskiego podzamcza.
czytaj więcej »

Na Monte Cassino wciąż kwitną maki …

www-malarskiKlub Kultury „Zastów” uczcił 70. rocznicę bitwy pod Monte Cassino organizując dwa ogólnopolskie konkursy- konkurs poetycki „Monte Cassino- bohaterowie spod znaku Czerwonego Maku” oraz malarski „Maki spod Monte Cassino”. czytaj więcej »

←Dawniej