Już wakacje…

www1Koniec czerwca upłynął w Klubie Kultury „Zastów” pod znakiem pożegnań z instruktorami prowadzącymi zajęcia. czytaj więcej »

Klub Kultury „Zastów” na Warszawskim Festiwalu Edukacji Kulturalnej

wwwNie mogło zabraknąć Klubu Kultury „Zastów” na Warszawskim Festiwalu Edukacji Kulturalnej, który odbył się 14 czerwca w malowniczej okolicy warszawskiego podzamcza.
czytaj więcej »

Na Monte Cassino wciąż kwitną maki …

www-malarskiKlub Kultury „Zastów” uczcił 70. rocznicę bitwy pod Monte Cassino organizując dwa ogólnopolskie konkursy- konkurs poetycki „Monte Cassino- bohaterowie spod znaku Czerwonego Maku” oraz malarski „Maki spod Monte Cassino”. czytaj więcej »

Miś jest po to, aby go przytulać…

www-trele-4W piątek 6 czerwca wybraliśmy się do „lasu” na poszukiwanie misiów. Ależ one się ukryły. Niełatwo je było znaleźć. Ale nam udało się.
Przywitaliśmy się z bohaterami dotychczasowych spotkań z książką. Przybył do nas Cynamon i Trusia, Turlututu i Pomelo. Jednak najważniejsze tego dnia były misie.
czytaj więcej »

Pomelo to niezwykły słonik

pomelowwwCzy ktoś widział małego ogrodowego słonika z niezwykle długą trąbą, bo dzieci, które przybyły do Klubu Kultury „Zastów” , na spotkanie z książkami Ramony Badescu, właśnie go poznały i polubiły.

czytaj więcej »

Po deszczu zawsze robi się zielono

Ale się działo w Klubie Kultury „Zastów”. W poniedziałek 26 maja z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka odbył się „piknik” ekologiczny „Zielono mi”. czytaj więcej »

XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Kukiełka” ROZSTRZYGNIĘTY!!!

We wtorek 29 kwietnia odbyła się ocena prac nadesłanych na XIV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Kukiełka” na postać z opowiadań Tove Jansson o Muminkach. czytaj więcej »

“Morze Czarne tonie w słońcu…” wieczór poezji Filipa Kamać

„Nie oddalaj się ode mnie
Bo nie znajdę Ciebie miła
Jak ja Cię kocham, któż to wie?
Chcę byś zawsze we mnie żyła…” czytaj więcej »

W Zastowie był niezwykły gość- Turlututu

trele-wwwW piątek 25 kwietnia do Klubu Kultury „Zastów” przybył w odwiedziny niezwykły stworek-Turlututu bohater książki Herve Tulleta. czytaj więcej »

„Rozśpiewany Wawer” już pełnoletni!

W sobotę 12 kwietnia przez salę Klubu Kultury „Zastów” popłynęły nuty piosenek, którymi laureaci XVIII Ogólnopolskiego Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej wyśpiewali nagrody. czytaj więcej »

←Dawniej