UWAGA OPŁATY ZA ZAJĘCIA

Opłaty za zajęcia należy dokonywać do 10- tego każdego miesiąca w kasie lub przelewem na konto bankowe. czytaj więcej »

XI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Pocztówka z wakacji”- ROZSTRZYGNIĘTY !!!

obrady-pocztowka-wakacjeW dniu 13 listopada odbyły się obrady jury w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Pocztówka z wakacji”. czytaj więcej »

Dobry wieczór sąsiedzki- spotkanie

plakat-www Jeśli chcesz poznać swoich sąsiadów i spotkać się przy herbacie przyjdź do nas 27 października o godzinie 19:00. Zapraszamy wszystkich na Dobry wieczór sąsiedzki. Rozpoczynamy cykl comiesięcznych spotkań.

XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Pocztówka do Świętego Mikołaja”

wwwPowoli zbliżają się święta. Pora pomyśleć o napisaniu listu do Świętego Mikołaja. Wawerskie Centrum Kultury Filia Zastów ogłasza w ramach projektu “Przepis na święta” XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Pocztówka do Świętego Mikołaja”. czytaj więcej »

XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Ozdoba choinkowa”

Ogłaszamy XII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Ozdoba choinkowa” realizowany w ramach projektu “Przepis na święta”. czytaj więcej »

Spotkanie z piosenką Georges’a Brassensa

Piątkowy wieczór 26 września w Wawerskim Centrum Kultury Filia Zastów upłynął na spotkaniu z piosenkami Georges’a Brassensa, francuskiego kompozytora, poety i piosenkarza. czytaj więcej »

Albert Albertson to nasz kolega…

W piątek 26 września poznaliśmy nowego kolegę. To Albert Albertson, bohater książki Gunilli Bergsoma- czterolatek, który chodzi do przedszkola. czytaj więcej »

Dzień Otwarty Wawerskiego Centrum Kultury Filia Zastów

skalnicowa-wwwDzień Otwarty Wawerskiego Centrum Kultury Filia Zastów odbył się 14 września podczas Pikniku „Razem bezpieczniej w Wawrze” przy ulicy Skalnicowej. Tam zaprezentowaliśmy naszą ofertę programową. czytaj więcej »

Zapisy do sekcji

07Pierwszego września zadzwonił szkolny dzwonek, a w Wawerskim Centrum Kultury Filia Zastów odbyły się zapisy do sekcji. Jak co roku przybyło wielu chętnych. czytaj więcej »

Lato niezwykłych przygód w Zastowie

21www1Lipiec był niezwykłym miesiącem w Wawerskim Centrum Kultury Filia Zastów. Najmłodsi przeżyli wiele przygód. czytaj więcej »

←Dawniej